Kursy motorowodne

Dlaczego warto zapisać się na kurs i zdobyć patent motorowodny?
Jeśli chciałbyś poszaleć na motorówce lub na skuterze wodnym, zabrać rodzinę na rejs po Odrze lub innym akwenie wodnym, zwiedzić wyspy Chorwacji z łodzi motorowej jest to kurs dla Ciebie - nauczymy Cię, jak robić to bezpiecznie, a zarazem efektownie. Jest on przydatny nie tylko dla miłośników motorówek, ale także nurków, ratowników, wędkarzy, żeglarzy.

Organizujemy kury w wybranych terminach jak i również na zamówienie dla osób prywatnych jak i dla służb mundurowych, straż rybacka, straż pożarna.

Szkolimy na dwóch rodzajach łodzi, z silnikiem zaburtowym 30 KM oraz z silnikiem stacjonarnym 120 KM. Zapraszamy do kontaktu.

Kurs na stopień sternika motorowodnego
uprawniający do prowadzenia jachtów motorowych bez ograniczenia mocy silnika. Po wodach śródlądowych, wodach morskich wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich (2 mile morskie od brzegu w porze dziennej). Cena 650 zł plus koszt egzaminu. Kurs i egzamin na terenie Krosna Odrz.

Kurs na stopień żeglarza jachtowego
uprawniający do prowadzenia jachtów żaglowych po wodach śródlądowych bez ograniczeń oraz do prowadzenia jachtów żaglowych o długości do 12m po morskich wodach wewnętrznych, a na pozostałych wodach morskich 2 mile od brzegu w porze dziennej cena 950 plus cena egzaminu. Kurs odbywa się na jeziorze Niesłysz.